INFINITY TRUST, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 33 368 € (3 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 2 302 028 | 2 002 017 | 2 794 803 | 3 569 902 | 3 258 604 |
| Neobežný majetok spolu | 6 332 821 | 8 113 223 | 8 417 519 | 8 526 185 | 8 112 633 |
| Spolu majetok | 8 643 826 | 10 128 103 | 11 227 158 | 12 111 606 | 11 381 297 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 3 688 869 | 5 118 204 | 6 130 733 | 4 965 253 | 4 070 629 |
| Základné imanie | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 722 488 | 771 288 | 895 661 | 969 004 | 998 986 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 116 638 | 124 237 | 87 848 | 63 350 | 195 999 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 4 010 000 | 4 010 000 | 4 010 000 | 6 010 000 | 6 010 000 |
| Vlastné imanie spolu | 4 949 126 | 5 005 525 | 5 093 509 | 7 142 354 | 7 304 985 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 479 251 | 1 791 315 | 1 505 340 | 2 059 326 | 2 093 905 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 184 464 | 189 026 | 179 690 | 313 755 | 468 092 |
| EBITDA | 693 825 | 727 759 | 758 095 | 989 432 | 1 070 851 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 160 791 | 166 602 | 120 841 | 100 625 | 228 737 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 116 638 | 124 237 | 87 848 | 63 350 | 195 999 |
| Osobné náklady | 110 159 | 103 153 | 134 762 | 175 181 | 204 247 |
| Odpisy | 509 361 | 538 733 | 578 405 | 675 677 | 602 759 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 67 838 | 0 | 0 | 33 368 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: INFINITY TRUST, s.r.o.
Prehľad
INFINITY TRUST, s.r.o. (IČO 45347824) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Dubnica nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 100 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 093 905 €, čo je o 1,7 % viac ako rok predtým (2 059 326 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 195 999 € (9,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 204 247 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 381 297 € a vlastné imanie 7 304 985 € (miera samofinancovania 64,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.