IAMS, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 22 277 | 15 478 | 10 148 | 13 036 | 10 754 | 10 133 |
| Neobežný majetok spolu | 24 060 | 14 637 | 9 612 | 2 869 | 2 120 | 1 372 |
| Spolu majetok | 46 337 | 30 115 | 19 760 | 15 905 | 12 874 | 11 505 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 39 412 | 29 771 | 21 825 | 18 591 | 14 733 | 13 493 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 17 780 | 1 925 | -4 655 | -7 065 | -7 686 | -6 859 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -15 855 | -6 581 | -2 410 | -621 | 827 | -129 |
| Vlastné imanie spolu | 6 925 | 344 | -2 065 | -2 686 | -1 859 | -1 988 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 20 099 | 15 568 | 19 698 | 9 925 | 20 461 | 16 246 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -13 698 | -4 579 | -737 | 862 | 3 025 | 1 309 |
| EBITDA | -967 | 4 844 | 4 289 | 10 598 | 3 774 | 2 057 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -15 855 | -6 581 | -2 410 | -621 | 1 499 | 211 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -15 855 | -6 581 | -2 410 | -621 | 827 | -129 |
| Osobné náklady | 2 769 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 12 731 | 9 423 | 5 026 | 9 736 | 749 | 748 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: IAMS, s. r. o.
Prehľad
IAMS, s. r. o. (IČO 45348413) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 16 246 €, čo je o 20,6 % menej ako rok predtým (20 461 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 129 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-1 988 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.