Dr.PRADA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 56 434 | 44 569 | 68 120 | 78 696 | 84 744 | 71 221 |
| Neobežný majetok spolu | 4 218 | 29 508 | 21 020 | 12 530 | 7 862 | 7 862 |
| Spolu majetok | 61 150 | 74 627 | 89 963 | 91 815 | 93 785 | 80 435 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 894 | 15 220 | 14 467 | 8 437 | 7 776 | 8 429 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 23 936 | 41 756 | 53 907 | 69 996 | 77 878 | 80 508 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 17 820 | 12 151 | 16 089 | 7 882 | 2 631 | -14 002 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 47 256 | 59 407 | 75 496 | 83 378 | 86 009 | 72 006 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 116 633 | 122 656 | 142 579 | 125 788 | 79 726 | 83 244 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 23 743 | 17 512 | 22 256 | 12 561 | 5 637 | -9 874 |
| EBITDA | 27 163 | 22 414 | 30 745 | 21 050 | 14 106 | -9 874 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 22 557 | 15 381 | 20 419 | 9 979 | 3 591 | -13 042 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 17 820 | 12 151 | 16 089 | 7 882 | 2 631 | -14 002 |
| Osobné náklady | 54 378 | 65 048 | 64 457 | 64 776 | 47 453 | 47 639 |
| Odpisy | 3 420 | 4 902 | 8 489 | 8 489 | 8 469 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Dr.PRADA, s.r.o.
Prehľad
Dr.PRADA, s.r.o. (IČO 45360022) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 83 244 €, čo je o 4,4 % viac ako rok predtým (79 726 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 14 002 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 47 639 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 80 435 € a vlastné imanie 72 006 € (miera samofinancovania 89,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.