Aeroengineers International s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 48 390 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 5 424 071 | 8 665 550 | 10 049 277 | 13 501 429 | 16 988 699 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 263 919 | 696 038 | 891 702 | 1 056 278 | 347 660 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 005 596 | 1 269 515 | 1 963 052 | 2 854 755 | 3 862 643 |
| Spolu majetok | 2 164 461 | 3 302 516 | 4 077 503 | 5 096 206 | 6 393 527 |
| Záväzky spolu | 869 786 | 900 138 | 1 195 249 | 1 157 673 | 2 146 922 |
| Vlastné imanie spolu | 1 294 515 | 1 990 553 | 2 882 254 | 3 938 533 | 4 237 803 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 390 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Aeroengineers International s. r. o.
Prehľad
Aeroengineers International s. r. o. (IČO 45371857) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba civilných lietadiel a kozmických lodí (SK NACE 3316). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 25 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 16 988 699 €, čo je o 25,8 % viac ako rok predtým (13 501 429 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 32,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 347 660 € (2,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 084 546 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 393 527 € a vlastné imanie 4 237 803 € (miera samofinancovania 66,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.