Kamark Slovensko, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 15 986 | 6 960 | 7 722 | 5 313 | 891 | 891 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 675 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 15 986 | 6 960 | 7 722 | 5 988 | 891 | 891 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 736 | 5 982 | 17 217 | 14 185 | 10 018 | 10 358 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -4 820 | -3 250 | -4 522 | -14 995 | -13 697 | -14 627 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 570 | -1 272 | -10 473 | 1 298 | -930 | -340 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 2 250 | 978 | -9 495 | -8 197 | -9 127 | -9 467 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 34 319 | 2 813 | 1 615 | 29 853 | 500 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 441 | -345 | -9 612 | 2 636 | -175 | 0 |
| EBITDA | 2 441 | -345 | -9 612 | 3 311 | 500 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 570 | -1 272 | -10 473 | 1 298 | -930 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 570 | -1 272 | -10 473 | 1 298 | -930 | -340 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 675 | 675 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Kamark Slovensko, s.r.o.
Prehľad
Kamark Slovensko, s.r.o. (IČO 45376921) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: stolárske práce (SK NACE 4332).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2024 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2024 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2024 záporné (-9 467 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.