BIOTEC, s. r. o. „v konkurze“V konkurze
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2021Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2021
| 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 2 080 197 | 1 465 713 | 264 023 |
| Neobežný majetok spolu | 621 485 | 608 003 | 594 522 |
| Spolu majetok | 2 701 995 | 2 074 071 | 859 063 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 2 689 762 | 2 214 756 | 2 398 213 |
| Základné imanie | 34 084 | 34 084 | 34 084 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 232 238 | -2 280 255 | -2 433 173 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -48 017 | -152 918 | -1 398 465 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 258 404 | 2 258 404 | 2 258 404 |
| Vlastné imanie spolu | 12 233 | -140 685 | -1 539 150 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 47 842 | 66 164 | 28 653 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -81 096 | -156 322 | -1 364 965 |
| EBITDA | -67 612 | -142 840 | -1 351 483 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -46 044 | -152 918 | -1 398 465 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -48 017 | -152 918 | -1 398 465 |
| Osobné náklady | 104 206 | 61 365 | 36 570 |
| Odpisy | 13 484 | 13 482 | 13 482 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BIOTEC, s. r. o. „v konkurze“
Prehľad
BIOTEC, s. r. o. „v konkurze“ (IČO 45387818) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 34 084 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2021 boli 28 653 €, čo je o 56,7 % menej ako rok predtým (66 164 €). Od roku 2019 do roku 2021 tržby klesali v priemere o 22,6 % ročne. Rok 2021 skončil stratou 1 398 465 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2021 boli 36 570 €.
Na čo upozorniť
Stav v registri: v konkurze. Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2021 záporné (-1 539 150 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2021.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.