SORTIMENT s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 758 | 15 396 | 16 063 | 16 834 | 19 071 | 22 248 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 14 758 | 15 396 | 16 063 | 16 834 | 19 071 | 22 248 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 845 | 590 | 639 | 427 | 787 | 1 409 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 319 | 8 913 | 9 806 | 10 424 | 11 407 | 13 284 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 594 | 893 | 618 | 983 | 1 877 | 2 555 |
| Vlastné imanie spolu | 13 913 | 14 806 | 15 424 | 16 407 | 18 284 | 20 839 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 525 | 15 749 | 13 272 | 17 392 | 30 352 | 31 719 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 802 | 1 156 | 877 | 1 255 | 2 426 | 3 079 |
| EBITDA | 802 | 1 156 | 877 | 1 255 | 2 426 | 3 079 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 704 | 1 051 | 733 | 1 156 | 2 217 | 2 895 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 594 | 893 | 618 | 983 | 1 877 | 2 555 |
| Osobné náklady | 175 | 16 | 185 | 16 | 16 | 157 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SORTIMENT s. r. o.
Prehľad
SORTIMENT s. r. o. (IČO 45389560) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 31 719 €, čo je o 4,5 % viac ako rok predtým (30 352 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 555 € (8,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 157 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 22 248 € a vlastné imanie 20 839 € (miera samofinancovania 93,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.