KEKY, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 212 123 | 224 821 | 244 229 | 206 148 |
| Neobežný majetok spolu | 79 594 | 87 830 | 33 927 | 32 618 |
| Spolu majetok | 291 717 | 312 651 | 278 156 | 238 766 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 106 201 | 36 200 | 51 041 | 56 372 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 110 235 | 180 016 | 270 950 | 221 615 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 69 781 | 90 935 | -49 335 | -44 721 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 185 516 | 276 451 | 227 115 | 182 394 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 654 283 | 507 620 | 11 048 | 945 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 91 723 | 117 936 | -45 734 | -37 487 |
| EBITDA | 113 672 | 147 042 | -22 191 | -28 222 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 88 685 | 115 559 | -49 335 | -44 721 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 69 781 | 90 935 | -49 335 | -44 721 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 21 949 | 29 106 | 23 543 | 9 265 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: KEKY, s.r.o.
Prehľad
KEKY, s.r.o. (IČO 45400687) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Dolná Krupá. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba a spracovanie ostatného skla vrátane technického skla (SK NACE 2315).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 945 €, čo je o 91,4 % menej ako rok predtým (11 048 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby klesali v priemere o 88,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2022). Rok 2022 skončil stratou 44 721 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 238 766 € a vlastné imanie 182 394 € (miera samofinancovania 76,4 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.