Secret, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 650 € (3 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 49 141 | 48 947 | 63 952 | 31 117 | 62 210 | 71 786 |
| Neobežný majetok spolu | 14 150 | 14 150 | 14 150 | 14 150 | 14 150 | 14 150 |
| Spolu majetok | 63 881 | 64 111 | 78 351 | 45 825 | 77 183 | 87 072 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 34 418 | 28 785 | 7 666 | 18 821 | 43 155 | 46 079 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -34 035 | -30 336 | 5 862 | 10 510 | 15 368 | 22 178 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 698 | 5 862 | 5 023 | 5 294 | 7 460 | 7 615 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 54 800 | 54 800 | 54 800 | 6 200 | 6 200 | 6 200 |
| Vlastné imanie spolu | 29 463 | 35 326 | 70 685 | 27 004 | 34 028 | 40 993 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 397 | 8 703 | 8 404 | 9 005 | 10 463 | 10 209 |
| EBITDA | 5 397 | 8 703 | 8 404 | 9 005 | 10 463 | 10 209 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 350 | 7 422 | 6 629 | 7 082 | 9 443 | 9 639 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 698 | 5 862 | 5 023 | 5 294 | 7 460 | 7 615 |
| Osobné náklady | 1 199 | 1 297 | 1 328 | 6 985 | 15 087 | 3 306 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 650 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Secret, s. r. o.
Prehľad
Secret, s. r. o. (IČO 45402868) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 615 €. Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 306 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 87 072 € a vlastné imanie 40 993 € (miera samofinancovania 47,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.