OBECO s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 225 777 € (69 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 039 881 | 2 282 872 | 2 742 142 | 2 683 492 | 1 579 826 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 136 039 | 60 711 | 186 738 | 102 515 | 105 700 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 84 526 | 119 139 | 131 628 | 225 776 | 102 514 |
| Spolu majetok | 701 630 | 529 556 | 967 377 | 439 900 | 511 435 |
| Záväzky spolu | 472 065 | 340 706 | 640 011 | 102 609 | 294 221 |
| Vlastné imanie spolu | 229 565 | 188 850 | 327 366 | 337 291 | 217 214 |
| Vypočítané dividendy | 168 543 | 101 426 | 48 222 | 92 590 | 225 777 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: OBECO s. r. o.
Prehľad
OBECO s. r. o. (IČO 45411506) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 579 826 €, čo je o 41,1 % menej ako rok predtým (2 683 492 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 8,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 105 700 € (6,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 30 049 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 511 435 € a vlastné imanie 217 214 € (miera samofinancovania 42,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.