Autumn League s. r. o.Aktívna

IČO 45414084Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2010Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

5 050 973 €+16,6%
Tržby 2025
+8,3%
Priemerný ročný rast 2020–2025
02 mil.4 mil.6 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 327 670 € (100 % z rozdeliteľného zisku).

História
dividendy iné zníženie vlastného imania
2025327 670 €
202490 576 €
2023169 385 €
2022175 832 €
2021109 464 €+177 100 € iné
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.1,5 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu695 805682 399608 386623 002864 079810 056
Neobežný majetok spolu287 457339 334226 613294 358282 394322 724
Spolu majetok989 2691 028 559842 967926 0111 157 9181 145 314
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu693 187843 110668 082653 024816 9471 007 834
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-24 73200011
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)134 196175 832169 38590 577327 67079 536
Fondy a ostatné vlastné imanie177 600500500500500500
Vlastné imanie spolu292 064181 332174 88596 077333 17185 037
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)3 388 1984 134 7064 105 2534 299 5044 332 8785 050 973
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti183 871240 525224 038173 850438 197134 490
EBITDA261 240338 464340 302298 547570 220272 145
Výsledok hospodárenia pred zdanením172 503229 749214 052164 957421 124116 627
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie134 196175 832169 38590 577327 67079 536
Osobné náklady1 195 2371 357 9911 430 2561 774 0851 716 7601 695 572
Odpisy77 36997 939116 264124 697132 023137 655
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—109 464175 832169 38590 576327 670

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Autumn League s. r. o.

Prehľad

Autumn League s. r. o. (IČO 45414084) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 5 050 973 €, čo je o 16,6 % viac ako rok predtým (4 332 878 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 79 536 € (1,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 695 572 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 145 314 € a vlastné imanie 85 037 € (miera samofinancovania 7,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Autumn League s. r. o. – IČO 45414084 — icoprofil.sk