ANCHORA, a. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 267 458 | 266 512 | 266 178 | 265 858 | 266 332 | 265 793 |
| Neobežný majetok spolu | 90 000 | 82 500 | 75 000 | 67 500 | 60 000 | 52 500 |
| Spolu majetok | 357 458 | 349 012 | 341 178 | 333 358 | 326 332 | 318 293 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 382 100 | 382 600 | 382 600 | 382 600 | 385 312 | 385 750 |
| Základné imanie | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -240 453 | -249 642 | -258 588 | -266 422 | -274 242 | -283 980 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -9 189 | -8 946 | -7 834 | -7 820 | -9 738 | -8 477 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 200 000 | 200 000 | 200 000 | 200 000 | 200 000 | 200 000 |
| Vlastné imanie spolu | -24 642 | -33 588 | -41 422 | -49 242 | -58 980 | -67 457 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -9 105 | -8 862 | -7 750 | -7 730 | -9 302 | -8 041 |
| EBITDA | -1 605 | -1 362 | -250 | -230 | -1 802 | -541 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -9 189 | -8 946 | -7 834 | -7 820 | -9 398 | -8 137 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -9 189 | -8 946 | -7 834 | -7 820 | -9 738 | -8 477 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ANCHORA, a. s.
Prehľad
ANCHORA, a. s. (IČO 45418381) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 25 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 8 477 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-67 457 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.