GASRO s. r. o.Aktívna

IČO 45424268Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2010Malacky

Finančný prehľad

328 057 €+10,3%
Tržby 2025
+13,3%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu20 37319 08231 35027 93748 10154 635
Neobežný majetok spolu10 16238 92737 10432 28270 86053 250
Spolu majetok30 53558 00968 45460 219118 961107 885
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu432 14557 91565 20352 42685 54761 883
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-400 246-1 610-4 907-1 9072 40827 914
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-6 364-3 2963 1584 54225 62112 588
Fondy a ostatné vlastné imanie———158385500
Vlastné imanie spolu-401 610943 2517 79333 41446 002
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)175 635197 620277 656299 099297 497328 057
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-5 682-2 8943 2554 73033 18219 205
EBITDA-9293 9768 9949 55240 89836 815
Výsledok hospodárenia pred zdanením-6 364-3 2963 1584 54232 23816 793
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-6 364-3 2963 1584 54225 62112 588
Osobné náklady27 93427 13128 46130 71030 85336 673
Odpisy4 7536 8705 7394 8227 71617 610
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: GASRO s. r. o.

Prehľad

GASRO s. r. o. (IČO 45424268) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Malacky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 328 057 €, čo je o 10,3 % viac ako rok predtým (297 497 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 588 € (3,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 36 673 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 107 885 € a vlastné imanie 46 002 € (miera samofinancovania 42,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

GASRO s. r. o. – IČO 45424268 — icoprofil.sk