MVE Nitra, a. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 173 235 | 226 175 | 135 057 | 143 830 | 27 379 | 36 495 |
| Neobežný majetok spolu | 3 402 592 | 3 337 315 | 3 269 607 | 3 204 331 | 3 139 257 | 3 139 257 |
| Spolu majetok | 3 575 827 | 3 563 490 | 3 406 361 | 3 349 101 | 3 168 399 | 3 175 752 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 779 087 | 3 738 160 | 3 634 767 | 3 604 252 | 3 455 358 | 3 508 161 |
| Základné imanie | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -258 093 | -233 260 | -204 670 | -271 370 | -285 152 | -316 959 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 24 833 | 28 590 | -53 736 | -13 781 | -31 807 | -45 450 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Vlastné imanie spolu | -203 260 | -174 670 | -228 406 | -255 151 | -286 959 | -332 409 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 224 752 | 233 490 | 144 628 | 216 045 | 226 136 | 128 751 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 111 048 | 113 111 | 28 823 | 102 072 | 80 699 | 64 191 |
| EBITDA | 176 335 | 178 388 | 96 531 | 167 349 | 145 773 | 64 191 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 24 833 | 28 590 | -53 736 | -13 743 | -30 847 | -44 473 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 24 833 | 28 590 | -53 736 | -13 781 | -31 807 | -45 450 |
| Osobné náklady | 6 976 | 6 976 | 6 976 | 6 976 | 7 028 | 7 028 |
| Odpisy | 65 287 | 65 277 | 67 708 | 65 277 | 65 074 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 12 964 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MVE Nitra, a. s.
Prehľad
MVE Nitra, a. s. (IČO 45435715) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 25 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 128 751 €, čo je o 43,1 % menej ako rok predtým (226 136 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 45 450 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 028 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-332 409 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.