PAMALA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 3 735 | 109 344 | 104 336 | 1 023 988 | 1 428 108 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -11 655 | 9 702 | 7 772 | 1 280 891 | 32 732 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -77 924 | -89 579 | -79 877 | -72 105 | 1 208 787 |
| Spolu majetok | 36 019 | 91 034 | 643 641 | 2 324 168 | 2 288 946 |
| Záväzky spolu | 120 098 | 165 411 | 710 246 | 1 109 882 | 1 041 927 |
| Vlastné imanie spolu | -84 079 | -74 377 | -66 605 | 1 214 286 | 1 247 019 |
| Vypočítané dividendy | 4 105 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
Podobné firmy
Zhrnutie: PAMALA, s.r.o.
Prehľad
PAMALA, s.r.o. (IČO 45439125) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Kameničná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 428 108 €, čo je o 39,5 % viac ako rok predtým (1 023 988 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 198 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 32 732 € (2,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 288 946 € a vlastné imanie 1 247 019 € (miera samofinancovania 54,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.