Metalsyys, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 60 099 | 29 464 | 79 887 | 75 770 | 32 429 | 30 345 |
| Neobežný majetok spolu | 18 048 | 13 000 | 8 056 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 78 147 | 42 464 | 87 943 | 75 770 | 32 429 | 30 345 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 82 386 | 128 540 | 172 151 | 194 493 | 98 639 | 98 076 |
| Základné imanie | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -38 330 | -48 351 | -130 186 | -128 411 | -86 577 | -85 414 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -10 020 | -81 835 | 1 868 | -34 516 | -23 837 | -1 521 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 14 111 | 14 110 | 14 110 | 14 204 | 14 204 | 14 204 |
| Vlastné imanie spolu | -4 239 | -86 076 | -84 208 | -118 723 | -66 210 | -67 731 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 95 182 | 35 658 | 105 080 | 188 430 | 33 124 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -6 518 | -78 555 | 4 493 | -32 911 | -22 307 | -603 |
| EBITDA | 5 682 | -72 767 | 9 437 | -24 855 | -22 307 | -603 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -9 162 | -81 835 | 1 868 | -34 516 | -23 497 | -1 181 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -10 020 | -81 835 | 1 868 | -34 516 | -23 837 | -1 521 |
| Osobné náklady | 18 936 | 40 934 | 16 740 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 12 200 | 5 788 | 4 944 | 8 056 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Metalsyys, s.r.o.
Prehľad
Metalsyys, s.r.o. (IČO 45439168) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami (SK NACE 4682).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 1 521 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-67 731 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.