FULL-ELEKTRO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 57 243 | 56 584 | 55 323 | 54 496 | 53 393 | 42 476 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 57 243 | 56 584 | 55 323 | 54 496 | 53 393 | 42 476 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 75 | 80 | 89 | 89 | 79 | 1 855 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 52 403 | 51 667 | 51 004 | 49 734 | 48 906 | 47 814 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -735 | -663 | -1 270 | -827 | -1 092 | -12 693 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 57 168 | 56 504 | 55 234 | 54 407 | 53 314 | 40 621 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -651 | -579 | -1 166 | -743 | -658 | -12 269 |
| EBITDA | -651 | -579 | -1 166 | -743 | -658 | -12 269 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -735 | -663 | -1 270 | -827 | -752 | -12 353 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -735 | -663 | -1 270 | -827 | -1 092 | -12 693 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 754 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: FULL-ELEKTRO, s.r.o.
Prehľad
FULL-ELEKTRO, s.r.o. (IČO 45441031) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Baloň. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov (SK NACE 2711). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 12 693 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 754 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 42 476 € a vlastné imanie 40 621 € (miera samofinancovania 95,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.