SF BUSINESS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 169 | 169 | 169 | 89 | 33 157 | 33 183 |
| Neobežný majetok spolu | 19 011 | 22 255 | 22 255 | 96 106 | 69 680 | 93 668 |
| Spolu majetok | 19 180 | 22 424 | 22 424 | 96 195 | 102 837 | 126 851 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 125 049 | 138 845 | 144 662 | 103 915 | 127 535 | 126 250 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -97 767 | -110 869 | -121 421 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 102 | -10 552 | -5 817 | -12 720 | -29 698 | -4 399 |
| Vlastné imanie spolu | -105 869 | -116 421 | -122 238 | -7 720 | -24 698 | 601 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -13 080 | -10 551 | -5 826 | -12 187 | -29 412 | -4 002 |
| EBITDA | -13 080 | -10 551 | -5 826 | -12 187 | -29 412 | -4 002 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -13 102 | -10 552 | -5 817 | -12 720 | -29 358 | -4 059 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 102 | -10 552 | -5 817 | -12 720 | -29 698 | -4 399 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: SF BUSINESS s.r.o.
Prehľad
SF BUSINESS s.r.o. (IČO 45470766) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Šurice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 4 399 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 126 851 € a vlastné imanie 601 € (miera samofinancovania 0,5 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.