Dragon sped s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 55 224 | 22 710 | 21 831 | 37 128 | 23 465 | 16 960 |
| Neobežný majetok spolu | 36 471 | 28 909 | 22 948 | 28 866 | 23 757 | 13 869 |
| Spolu majetok | 91 695 | 51 619 | 44 779 | 65 994 | 47 222 | 30 829 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 33 354 | 24 176 | 14 993 | 57 458 | 45 315 | 40 524 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 47 245 | 52 840 | 21 943 | 24 286 | 3 036 | -3 594 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 596 | -30 897 | 2 343 | -21 250 | -6 629 | -11 601 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 58 341 | 27 443 | 29 786 | 8 536 | 1 907 | -9 695 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 143 115 | 144 220 | 124 860 | 125 540 | 81 010 | 44 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 403 | -27 683 | 3 738 | 1 005 | -2 893 | -10 094 |
| EBITDA | 15 817 | -21 721 | 9 700 | 11 640 | 6 240 | -206 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 333 | -30 107 | 3 220 | -21 250 | -5 669 | -11 261 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 596 | -30 897 | 2 343 | -21 250 | -6 629 | -11 601 |
| Osobné náklady | 974 | 245 | 0 | 666 | 1 157 | 1 167 |
| Odpisy | 7 414 | 5 962 | 5 962 | 10 635 | 9 133 | 9 888 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Dragon sped s. r. o.
Prehľad
Dragon sped s. r. o. (IČO 45493081) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Senec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave (SK NACE 5231). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 44 000 €, čo je o 45,7 % menej ako rok predtým (81 010 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 21,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 11 601 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 167 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-9 695 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.