made4bike s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 148 260 | 113 713 | 191 030 | 211 163 | 206 915 |
| Neobežný majetok spolu | 75 429 | 73 304 | 96 192 | 87 681 | 97 203 |
| Spolu majetok | 223 689 | 187 017 | 287 222 | 298 844 | 304 118 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 165 417 | 125 036 | 206 672 | 210 136 | 213 903 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 23 741 | 52 772 | 57 038 | 75 050 | 83 208 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 29 031 | 3 709 | 18 012 | 8 158 | 1 507 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 58 272 | 61 981 | 80 550 | 88 708 | 90 215 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 211 337 | 122 279 | 132 728 | 155 759 | 148 125 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 35 239 | 6 233 | 23 995 | 13 264 | 3 905 |
| EBITDA | 37 364 | 8 358 | 26 652 | 21 775 | 13 418 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 34 261 | 4 737 | 22 880 | 10 339 | 2 467 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 29 031 | 3 709 | 18 012 | 8 158 | 1 507 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 2 125 | 2 125 | 2 657 | 8 511 | 9 513 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: made4bike s.r.o.
Prehľad
made4bike s.r.o. (IČO 45500959) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 148 125 €, čo je o 4,9 % menej ako rok predtým (155 759 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 8,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 507 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 304 118 € a vlastné imanie 90 215 € (miera samofinancovania 29,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.