SNami s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 804 | 5 079 | 3 202 | 2 690 | 7 084 | 2 178 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 21 899 | 21 899 | 21 899 | 21 899 |
| Spolu majetok | 13 804 | 5 079 | 25 101 | 24 589 | 28 983 | 24 077 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 726 | 2 551 | 31 548 | 35 747 | 41 754 | 40 111 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -920 | 5 578 | -2 972 | -11 947 | -16 657 | -18 271 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 498 | -8 550 | -8 975 | -4 711 | -1 614 | -3 263 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 11 078 | 2 528 | -6 447 | -11 158 | -12 771 | -16 034 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 21 775 | 1 974 | 2 617 | 3 953 | 4 600 | 2 896 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 704 | -8 441 | -8 568 | -4 338 | -981 | -2 650 |
| EBITDA | 7 704 | -8 441 | -8 568 | -4 338 | -981 | -2 650 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 604 | -8 550 | -8 975 | -4 711 | -1 274 | -2 923 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 498 | -8 550 | -8 975 | -4 711 | -1 614 | -3 263 |
| Osobné náklady | 5 986 | 0 | 257 | 227 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SNami s.r.o.
Prehľad
SNami s.r.o. (IČO 45530343) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Námestovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 896 €, čo je o 37,0 % menej ako rok predtým (4 600 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 33,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 3 263 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-16 034 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.