Tuzexx s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 142 797 | 221 938 | 312 929 | 757 336 | 362 301 |
| Neobežný majetok spolu | 125 806 | 489 708 | 1 016 094 | 1 121 208 | 1 591 765 |
| Spolu majetok | 276 755 | 722 623 | 1 333 682 | 1 883 118 | 1 958 108 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 275 219 | 599 049 | 1 140 499 | 1 623 981 | 1 670 805 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 43 446 | -3 964 | 38 074 | 107 684 | 173 637 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -47 410 | 42 038 | 69 609 | 65 953 | 28 166 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 80 500 | 80 500 | 80 500 | 80 500 |
| Vlastné imanie spolu | 1 536 | 123 574 | 193 183 | 259 137 | 287 303 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 204 770 | 688 556 | 1 050 818 | 1 087 129 | 1 080 760 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -45 414 | 62 321 | 92 374 | 114 642 | 50 999 |
| EBITDA | 12 703 | 114 710 | 179 903 | 211 895 | 164 704 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -47 410 | 46 998 | 82 645 | 81 114 | 33 782 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -47 410 | 42 038 | 69 609 | 65 953 | 28 166 |
| Osobné náklady | 36 229 | 66 129 | 51 767 | 68 416 | 49 955 |
| Odpisy | 58 117 | 52 389 | 87 529 | 97 253 | 113 705 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Tuzexx s. r. o.
Prehľad
Tuzexx s. r. o. (IČO 45542759) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov (SK NACE 9610). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 080 760 €, čo je o 0,6 % menej ako rok predtým (1 087 129 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 51,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 28 166 € (2,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 49 955 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 958 108 € a vlastné imanie 287 303 € (miera samofinancovania 14,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.