GREM, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 376 | 16 843 | 17 127 | 17 166 | 18 329 | 18 511 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 16 376 | 16 843 | 17 127 | 17 166 | 18 329 | 18 511 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 583 | 315 | 244 | 130 | 520 | 596 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 836 | 10 293 | 11 028 | 11 383 | 11 536 | 12 309 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 472 | 735 | 355 | 153 | 773 | 106 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 485 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 15 793 | 16 528 | 16 883 | 17 036 | 17 809 | 17 915 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 976 | 12 115 | 11 660 | 9 272 | 8 320 | 5 901 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 815 | 953 | 521 | 272 | 1 197 | 530 |
| EBITDA | 1 815 | 953 | 521 | 272 | 1 197 | 530 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 731 | 876 | 427 | 188 | 1 113 | 446 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 472 | 735 | 355 | 153 | 773 | 106 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: GREM, s. r. o.
Prehľad
GREM, s. r. o. (IČO 45562784) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčianska Teplá. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 901 €, čo je o 29,1 % menej ako rok predtým (8 320 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 15,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 106 € (1,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 18 511 € a vlastné imanie 17 915 € (miera samofinancovania 96,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.