Pozemkové združenie Čierne, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 674 736 | 999 094 | 778 279 | 239 431 | 136 766 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 644 | 3 176 | 32 550 | 21 037 | 8 599 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 118 386 | 120 030 | 123 206 | 155 756 | 176 793 |
| Spolu majetok | 787 234 | 946 396 | 983 579 | 1 008 185 | 945 870 |
| Záväzky spolu | 666 633 | 822 427 | 827 252 | 791 930 | 760 161 |
| Vlastné imanie spolu | 120 645 | 123 821 | 156 371 | 177 408 | 186 007 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Pozemkové združenie Čierne, s. r. o.
Prehľad
Pozemkové združenie Čierne, s. r. o. (IČO 45578222) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Čierne. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 136 766 €, čo je o 42,9 % menej ako rok predtým (239 431 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 32,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 599 € (6,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 22 765 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 945 870 € a vlastné imanie 186 007 € (miera samofinancovania 19,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.