FRANEK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 50 879 | 63 697 | 90 773 | 74 432 | 106 898 | 143 015 |
| Neobežný majetok spolu | 5 707 | 438 | 0 | 34 681 | 23 120 | 11 560 |
| Spolu majetok | 56 586 | 64 135 | 90 773 | 109 113 | 130 018 | 154 575 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 591 | 6 946 | 8 997 | 4 983 | 2 154 | 4 733 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 22 274 | 41 355 | 50 549 | 75 136 | 97 490 | 121 225 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 19 081 | 9 194 | 24 587 | 22 354 | 23 734 | 21 977 |
| Vlastné imanie spolu | 47 995 | 57 189 | 81 776 | 104 130 | 127 864 | 149 842 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 78 229 | 65 526 | 73 996 | 80 362 | 96 711 | 115 824 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 801 | 11 921 | 31 470 | 28 530 | 30 394 | 28 367 |
| EBITDA | 28 070 | 17 190 | 31 908 | 40 090 | 41 954 | 39 927 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 22 511 | 11 766 | 31 340 | 28 478 | 30 352 | 28 325 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 19 081 | 9 194 | 24 587 | 22 354 | 23 734 | 21 977 |
| Osobné náklady | 21 932 | 21 138 | 10 551 | 8 889 | 8 058 | 25 781 |
| Odpisy | 5 269 | 5 269 | 438 | 11 560 | 11 560 | 11 560 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FRANEK s.r.o.
Prehľad
FRANEK s.r.o. (IČO 45601321) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 115 824 €, čo je o 19,8 % viac ako rok predtým (96 711 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 21 977 € (19,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 25 781 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 154 575 € a vlastné imanie 149 842 € (miera samofinancovania 96,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.