I-TRANS, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 29 466 | 27 435 | 27 946 | 35 035 | 33 431 | 40 582 |
| Neobežný majetok spolu | 10 004 | 70 995 | 48 125 | 28 875 | 9 625 | 0 |
| Spolu majetok | 39 470 | 98 430 | 76 071 | 63 910 | 43 056 | 40 582 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 29 009 | 83 907 | 57 551 | 42 846 | 30 157 | 12 797 |
| Základné imanie | 9 000 | 9 000 | 9 000 | 9 000 | 9 000 | 9 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 894 | 961 | 5 023 | 8 812 | 11 236 | 3 073 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -6 933 | 4 062 | 3 997 | 2 552 | -8 164 | 14 885 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 700 | 827 | 827 |
| Vlastné imanie spolu | 10 461 | 14 523 | 18 520 | 21 064 | 12 899 | 27 785 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 116 005 | 137 700 | 156 320 | 146 380 | 162 615 | 167 415 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 621 | 6 676 | 8 560 | 6 143 | -1 338 | 22 588 |
| EBITDA | 5 023 | 22 764 | 31 040 | 25 393 | 17 912 | 32 213 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 933 | 4 410 | 4 314 | 2 970 | -7 204 | 18 028 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 933 | 4 062 | 3 997 | 2 552 | -8 164 | 14 885 |
| Osobné náklady | 9 445 | 10 407 | 11 180 | 13 630 | 28 661 | 25 936 |
| Odpisy | 8 644 | 16 088 | 22 480 | 19 250 | 19 250 | 9 625 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: I-TRANS, s. r. o.
Prehľad
I-TRANS, s. r. o. (IČO 45602417) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Ružomberok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 9 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 167 415 €, čo je o 3,0 % viac ako rok predtým (162 615 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 885 € (8,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 25 936 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 40 582 € a vlastné imanie 27 785 € (miera samofinancovania 68,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.