CHIRASYS SR s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 407 514 | 409 457 | 458 526 | 548 930 | 470 253 | 460 009 |
| Neobežný majetok spolu | 8 319 | 5 451 | 2 582 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 416 412 | 417 448 | 463 835 | 551 438 | 472 653 | 462 810 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 360 886 | 366 636 | 406 398 | 491 318 | 417 792 | 410 121 |
| Základné imanie | 6 750 | 6 750 | 6 750 | 6 750 | 6 750 | 6 750 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 16 038 | 27 642 | 24 671 | 34 097 | 28 637 | 23 377 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 11 603 | -2 970 | 9 426 | -5 461 | -5 260 | -2 172 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 675 | 675 | 675 | 675 | 675 | 675 |
| Vlastné imanie spolu | 35 066 | 32 097 | 41 522 | 36 061 | 30 802 | 28 630 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 410 888 | 391 649 | 408 344 | 268 343 | 313 646 | 321 412 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 006 | -18 608 | 1 746 | -20 179 | -18 536 | -13 449 |
| EBITDA | 4 874 | -15 740 | 4 614 | -17 597 | -18 536 | -13 449 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 13 945 | -2 933 | 15 050 | -4 421 | -3 340 | 678 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 603 | -2 970 | 9 426 | -5 461 | -5 260 | -2 172 |
| Osobné náklady | 164 129 | 155 483 | 117 206 | 92 888 | 93 670 | 110 431 |
| Odpisy | 2 868 | 2 868 | 2 868 | 2 582 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CHIRASYS SR s. r. o.
Prehľad
CHIRASYS SR s. r. o. (IČO 45604410) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 6 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 750 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 321 412 €, čo je o 2,5 % viac ako rok predtým (313 646 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 2 172 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 110 431 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 462 810 € a vlastné imanie 28 630 € (miera samofinancovania 6,2 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.