IMS.Vasilik, s.r.o.Aktívna

IČO 45617180Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2010Stará Ľubovňa

Finančný prehľad

1 512 514 €+220,1%
Tržby 2025
+27,0%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu191 634356 413270 67775 888118 75547 906
Neobežný majetok spolu7 4344 1308257 7195 34444 470
Spolu majetok199 335360 799271 88383 771124 25292 376
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu110 123262 464138 921-50 671-16 722-82 076
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov79 22683 71292 834127 462128 869136 994
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)4 4869 12334 6281 4806 53141 488
Fondy a ostatné vlastné imanie5005005005005741 002
Vlastné imanie spolu89 21298 335132 962134 442140 974184 484
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)457 258822 7571 203 7700472 5251 512 514
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti11 33818 92151 53310 23215 78265 943
EBITDA17 28322 22654 83812 83918 15777 177
Výsledok hospodárenia pred zdanením5 91112 55245 1672 8368 55353 405
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie4 4869 12334 6281 4806 53141 488
Osobné náklady52 05231 01613 86546 92762 39287 343
Odpisy5 9453 3053 3052 6072 37511 234
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: IMS.Vasilik, s.r.o.

Prehľad

IMS.Vasilik, s.r.o. (IČO 45617180) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Stará Ľubovňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: povrchová úprava kovov (SK NACE 2551). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 1 512 514 €, čo je o 220 % viac ako rok predtým (472 525 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 27,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 41 488 € (2,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 87 343 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 92 376 € a vlastné imanie 184 484 € (miera samofinancovania 200 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

IMS.Vasilik, s.r.o. – IČO 45617180 — icoprofil.sk