Dahleh s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 181 041 | 1 817 190 | 2 382 951 | 3 972 628 | 2 978 937 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 176 254 | 322 940 | 409 943 | 112 328 | 179 109 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 436 591 | 612 845 | 935 784 | 1 345 727 | 1 458 056 |
| Spolu majetok | 2 912 621 | 3 306 739 | 3 486 867 | 2 513 796 | 2 191 615 |
| Záväzky spolu | 2 234 276 | 2 305 454 | 2 075 640 | 990 241 | 488 950 |
| Vlastné imanie spolu | 678 345 | 1 001 285 | 1 411 227 | 1 523 555 | 1 702 665 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Dahleh s. r. o.
Prehľad
Dahleh s. r. o. (IČO 45617911) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 978 937 €, čo je o 25,0 % menej ako rok predtým (3 972 628 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 179 109 € (6,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 55 659 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 191 615 € a vlastné imanie 1 702 665 € (miera samofinancovania 77,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.