SG-production s. r. o.Aktívna

IČO 45621314Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2010Bratislava - mestská časť Petržalka

Finančný prehľad

8 829 €-38,0%
Tržby 2025
+1,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
05 tis.10 tis.15 tis.20 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
2023 ~1 308 €
2022 ~2 270 €
2021 ~2 753 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 7663 4584 6123 3516 2806 506
Neobežný majetok spolu1 9233 7172 1601 535746746
Spolu majetok7 6897 1756 7724 8867 0267 252
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu791881839211542542
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-960-960-1 081-480-4301 380
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)2 7532 1491 909501 809225
Fondy a ostatné vlastné imanie105105105105105105
Vlastné imanie spolu6 8986 2945 9334 6756 4846 710
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)8 21311 06016 54512 64514 2348 829
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti3 3272 6192 3431572 246673
EBITDA4 0943 7813 9007823 035673
Výsledok hospodárenia pred zdanením3 2442 5282 246592 150565
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie2 7532 1491 909501 809225
Osobné náklady04042 4252 4252 4252 425
Odpisy7671 1621 5576257890
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—2 7532 2701 30800

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: SG-production s. r. o.

Prehľad

SG-production s. r. o. (IČO 45621314) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 8 829 €, čo je o 38,0 % menej ako rok predtým (14 234 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 225 € (2,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 425 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 252 € a vlastné imanie 6 710 € (miera samofinancovania 92,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

SG-production s. r. o. – IČO 45621314 — icoprofil.sk