Frankie rock s.r.o. v malom konkurzeV konkurze
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 348 | 14 457 | 18 616 | 14 459 | 13 406 | 5 521 |
| Neobežný majetok spolu | 43 116 | 47 316 | 34 999 | 3 355 | 731 | 0 |
| Spolu majetok | 59 710 | 61 858 | 53 750 | 17 923 | 14 302 | 5 521 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 135 394 | 147 887 | 174 071 | 167 466 | 179 497 | 175 932 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -115 796 | -118 553 | -137 151 | -171 444 | -192 719 | -208 107 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 757 | -18 598 | -34 292 | -21 276 | -15 388 | -10 766 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 37 659 | 37 659 | 37 659 | 37 659 | 37 659 | 43 209 |
| Vlastné imanie spolu | -75 894 | -94 492 | -128 784 | -150 061 | -165 448 | -170 664 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 8 467 | 12 939 | 15 282 | 57 669 | 16 826 | 7 211 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 146 | -17 896 | -33 347 | -19 648 | -14 409 | -10 382 |
| EBITDA | 1 341 | -12 880 | -28 159 | -14 961 | -11 785 | -10 382 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 757 | -18 598 | -34 292 | -20 316 | -15 048 | -10 596 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 757 | -18 598 | -34 292 | -21 276 | -15 388 | -10 766 |
| Osobné náklady | 198 | 510 | 249 | 919 | 972 | 1 176 |
| Odpisy | 3 487 | 5 016 | 5 188 | 4 687 | 2 624 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Frankie rock s.r.o. v malom konkurze
Prehľad
Frankie rock s.r.o. v malom konkurze (IČO 45625395) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2026 boli 7 211 €, čo je o 57,1 % menej ako rok predtým (16 826 €). Od roku 2021 do roku 2026 tržby klesali v priemere o 3,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2026). Rok 2026 skončil stratou 10 766 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2026 boli 1 176 €.
Na čo upozorniť
Stav v registri: v konkurze. Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2026 záporné (-170 664 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.