annie claire s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 55 484 | 61 515 | 62 511 | 67 892 | 91 949 |
| Neobežný majetok spolu | 3 932 | 704 | 0 | 3 470 | 16 000 |
| Spolu majetok | 59 751 | 62 543 | 62 846 | 71 992 | 108 409 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 81 478 | 93 789 | 91 677 | 103 419 | 146 460 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -10 992 | -27 227 | -36 746 | -34 330 | -36 927 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -16 235 | -9 519 | 2 415 | -2 597 | -6 624 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -21 727 | -31 246 | -28 831 | -31 427 | -38 051 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 101 266 | 85 910 | 226 355 | 235 458 | 117 502 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -14 627 | -6 279 | 5 867 | 785 | -3 101 |
| EBITDA | -11 057 | -3 051 | 6 626 | 785 | -2 461 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -15 938 | -9 056 | 3 515 | -1 476 | -5 664 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -16 235 | -9 519 | 2 415 | -2 597 | -6 624 |
| Osobné náklady | 7 346 | 6 413 | 9 178 | 32 533 | 23 981 |
| Odpisy | 3 570 | 3 228 | 759 | 0 | 640 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: annie claire s.r.o.
Prehľad
annie claire s.r.o. (IČO 45638942) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Ondrej. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba kožených a kožušinových odevov (SK NACE 1424). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 117 502 €, čo je o 50,1 % menej ako rok predtým (235 458 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 6 624 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 23 981 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-38 051 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.