ASTE, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 17 890 | 18 511 | 34 705 | 31 828 | 44 085 | 28 707 |
| Neobežný majetok spolu | 7 643 | 7 643 | 2 247 | 0 | 39 554 | 18 510 |
| Spolu majetok | 25 533 | 26 154 | 36 952 | 31 828 | 83 639 | 47 217 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 568 | 2 182 | 10 034 | 6 568 | 50 901 | 18 484 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 17 012 | 18 466 | 18 471 | 21 419 | 19 759 | 27 239 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 453 | 6 | 2 947 | -1 659 | 7 479 | -4 006 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 23 965 | 23 972 | 26 918 | 25 260 | 32 738 | 28 733 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 41 821 | 37 165 | 81 945 | 44 664 | 78 994 | 61 451 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 701 | 138 | 3 651 | -1 513 | 9 900 | -525 |
| EBITDA | 7 097 | 138 | 9 047 | 734 | 12 537 | 9 068 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 565 | 6 | 3 514 | -1 659 | 9 230 | -3 046 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 453 | 6 | 2 947 | -1 659 | 7 479 | -4 006 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 5 396 | 0 | 5 396 | 2 247 | 2 637 | 9 593 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ASTE, spol. s r.o.
Prehľad
ASTE, spol. s r.o. (IČO 45644594) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 61 451 €, čo je o 22,2 % menej ako rok predtým (78 994 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 4 006 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 47 217 € a vlastné imanie 28 733 € (miera samofinancovania 60,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.