LAJLA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 47 970 | 46 586 | 48 501 | 51 470 | 53 218 | 55 563 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 47 970 | 46 586 | 48 501 | 51 470 | 53 218 | 55 563 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 470 | 1 784 | 2 070 | 1 520 | 1 333 | 1 245 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 257 | 18 999 | 19 302 | 20 932 | 24 449 | 26 385 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 743 | 303 | 1 629 | 3 518 | 1 936 | 2 433 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 20 500 | 20 500 | 20 500 | 20 500 | 20 500 | 20 500 |
| Vlastné imanie spolu | 44 500 | 44 802 | 46 431 | 49 950 | 51 885 | 54 318 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 38 979 | 25 863 | 33 143 | 44 596 | 22 089 | 23 764 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 711 | 1 142 | 2 790 | 5 041 | 3 337 | 3 705 |
| EBITDA | 8 711 | 1 142 | 2 790 | 5 041 | 3 337 | 3 705 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 892 | 376 | 1 924 | 4 166 | 2 278 | 2 774 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 743 | 303 | 1 629 | 3 518 | 1 936 | 2 433 |
| Osobné náklady | 15 265 | 12 714 | 8 959 | 8 200 | 0 | 3 627 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LAJLA, s.r.o.
Prehľad
LAJLA, s.r.o. (IČO 45644837) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 23 764 €, čo je o 7,6 % viac ako rok predtým (22 089 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 9,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 433 € (10,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 627 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 55 563 € a vlastné imanie 54 318 € (miera samofinancovania 97,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.