BeFit s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 188 032 | 28 938 | 54 592 | 58 278 | 187 188 | 37 865 |
| Neobežný majetok spolu | 1 431 781 | 1 341 037 | 1 258 551 | 1 176 526 | 1 144 985 | 1 059 149 |
| Spolu majetok | 1 619 813 | 1 369 975 | 1 313 143 | 1 234 804 | 1 332 173 | 1 097 014 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 063 238 | 723 832 | 581 779 | 543 760 | 662 228 | 504 046 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -255 473 | -363 532 | -274 464 | -189 243 | -229 563 | -250 662 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -108 059 | 89 568 | 85 221 | -40 320 | -21 099 | -76 977 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 915 107 | 915 107 | 915 607 | 915 607 | 915 607 | 915 607 |
| Vlastné imanie spolu | 556 575 | 646 143 | 731 364 | 691 044 | 669 945 | 592 968 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 195 000 | 193 000 | 75 000 | 118 000 | 64 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -107 816 | 89 817 | 85 495 | -40 037 | -19 821 | -75 691 |
| EBITDA | -16 322 | 180 560 | 167 981 | 41 988 | 72 545 | 16 222 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -108 059 | 89 568 | 85 221 | -40 320 | -20 139 | -76 017 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -108 059 | 89 568 | 85 221 | -40 320 | -21 099 | -76 977 |
| Osobné náklady | 27 559 | 25 274 | 28 349 | 31 107 | 32 178 | 34 709 |
| Odpisy | 91 494 | 90 743 | 82 486 | 82 025 | 92 366 | 91 913 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BeFit s. r. o.
Prehľad
BeFit s. r. o. (IČO 45644861) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 64 000 €, čo je o 45,8 % menej ako rok predtým (118 000 €). Rok 2025 skončil stratou 76 977 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 34 709 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 097 014 € a vlastné imanie 592 968 € (miera samofinancovania 54,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.