OLZA SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 10 330 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 679 | 19 963 | 23 914 | 18 465 | 20 620 | 18 397 |
| Neobežný majetok spolu | 3 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 13 789 | 19 963 | 23 914 | 18 465 | 20 620 | 18 397 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 202 | 3 765 | 5 500 | 3 228 | 4 790 | 4 483 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 12 914 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 087 | 10 698 | 12 914 | -3 177 | 10 330 | 8 414 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 10 587 | 16 198 | 18 414 | 15 237 | 15 830 | 13 914 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 48 779 | 49 118 | 49 283 | 44 501 | 49 706 | 49 673 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 207 | 12 730 | 15 421 | -3 026 | 11 911 | 9 547 |
| EBITDA | 10 356 | 15 840 | 15 421 | -3 026 | 11 911 | 9 547 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 052 | 12 568 | 15 254 | -3 177 | 11 743 | 9 374 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 087 | 10 698 | 12 914 | -3 177 | 10 330 | 8 414 |
| Osobné náklady | 31 627 | 26 705 | 29 075 | 42 444 | 33 802 | 34 423 |
| Odpisy | 4 149 | 3 110 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 5 087 | 10 698 | 0 | 9 737 | 10 330 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: OLZA SK, s.r.o.
Prehľad
OLZA SK, s.r.o. (IČO 45699631) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 673 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 414 € (16,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 34 423 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 18 397 € a vlastné imanie 13 914 € (miera samofinancovania 75,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.