STAVOP s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 11 810 € (54 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 99 451 | 45 329 | 32 232 | 31 071 | 40 625 | 22 600 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 442 | 0 |
| Spolu majetok | 99 451 | 45 329 | 32 232 | 31 071 | 42 067 | 22 600 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 75 209 | 15 780 | 4 848 | 3 584 | 14 615 | 4 791 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 18 799 | 24 214 | 19 941 | 22 384 | 21 988 | 10 142 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 443 | 335 | 2 443 | 103 | -36 | 2 167 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 24 242 | 29 549 | 27 384 | 27 487 | 27 452 | 17 809 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 21 973 | 34 600 | 27 080 | 14 747 | 34 060 | 7 775 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 049 | 790 | 3 106 | 288 | 491 | 2 736 |
| EBITDA | 1 049 | 790 | 3 106 | 288 | 491 | 2 736 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 874 | 443 | 2 941 | 174 | 304 | 2 507 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 443 | 335 | 2 443 | 103 | -36 | 2 167 |
| Osobné náklady | 3 021 | 0 | 6 612 | 3 487 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 4 608 | 0 | 0 | 11 810 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: STAVOP s.r.o.
Prehľad
STAVOP s.r.o. (IČO 45705101) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Turzovka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: demolácia (SK NACE 4311).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 775 €, čo je o 77,2 % menej ako rok predtým (34 060 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 18,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 167 € (27,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 22 600 € a vlastné imanie 17 809 € (miera samofinancovania 78,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.