Insol, s. r. o.Aktívna

IČO 45705518Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2010Liptovský Mikuláš

Finančný prehľad

417 743 €+148,5%
Tržby 2025
+29,9%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu9 91245 99138 52670 18926 662106 790
Neobežný majetok spolu3 2585 31816 94112 45033 08129 166
Spolu majetok13 17051 30955 46782 63959 743135 956
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu51 86049 09745 08350 74420 71493 556
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-97 833-103 496-89 179-68 768-59 930-52 993
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-5 66413 6867 5418 6416 9373 371
Fondy a ostatné vlastné imanie59 80787 02287 02287 02287 02287 022
Vlastné imanie spolu-38 6902 21210 38431 89539 02942 400
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)112 772273 15975 991205 751168 101417 743
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-1 88316 76911 07814 44413 1057 823
EBITDA1 98820 17511 95518 93521 49811 737
Výsledok hospodárenia pred zdanením-5 66413 6868 66711 8079 4275 291
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-5 66413 6867 5418 6416 9373 371
Osobné náklady337932 6673 5652 4033 289
Odpisy3 8713 4068774 4918 3933 914
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Insol, s. r. o.

Prehľad

Insol, s. r. o. (IČO 45705518) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru (SK NACE 5819). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 417 743 €, čo je o 149 % viac ako rok predtým (168 101 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 29,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 371 € (0,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 289 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 135 956 € a vlastné imanie 42 400 € (miera samofinancovania 31,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Insol, s. r. o. – IČO 45705518 — icoprofil.sk