PUERTAS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 103 219 | 91 163 | 132 264 | 166 020 | 461 157 | 409 136 |
| Neobežný majetok spolu | 204 928 | 289 028 | 280 860 | 275 367 | 92 757 | 264 135 |
| Spolu majetok | 308 147 | 380 191 | 413 124 | 441 387 | 553 914 | 673 271 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 305 424 | 368 572 | 373 615 | 383 038 | 461 465 | 612 642 |
| Základné imanie | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 682 | 21 627 | 894 | 28 784 | 47 349 | 81 448 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -15 684 | -20 733 | 27 890 | 18 840 | 34 100 | -31 819 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 725 | 725 | 725 | 725 | 1 000 | 1 000 |
| Vlastné imanie spolu | 2 723 | 11 619 | 39 509 | 58 349 | 92 449 | 60 629 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 11 800 | 1 800 | 58 100 | 37 315 | 2 025 | 1 910 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -15 684 | -20 545 | 29 339 | 18 924 | 36 722 | -31 479 |
| EBITDA | 1 231 | -12 378 | 37 506 | 27 334 | 53 738 | -23 060 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -15 684 | -20 733 | 27 890 | 18 840 | 38 444 | -31 479 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -15 684 | -20 733 | 27 890 | 18 840 | 34 100 | -31 819 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 16 915 | 8 167 | 8 167 | 8 410 | 17 016 | 8 419 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PUERTAS, s.r.o.
Prehľad
PUERTAS, s.r.o. (IČO 45720851) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 910 €, čo je o 5,7 % menej ako rok predtým (2 025 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 30,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 31 819 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 673 271 € a vlastné imanie 60 629 € (miera samofinancovania 9,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.