Adater, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 961 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 41 010 | 67 648 | 42 184 | 15 781 | 3 779 |
| Neobežný majetok spolu | 566 | 6 500 | 32 729 | 22 024 | 13 008 |
| Spolu majetok | 41 576 | 74 148 | 74 913 | 37 805 | 16 787 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 18 058 | 26 511 | 44 092 | 30 692 | 14 354 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 25 466 | 16 517 | 16 518 | 16 518 | -848 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 948 | 24 120 | 7 303 | -16 405 | -3 719 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 |
| Vlastné imanie spolu | 23 518 | 47 637 | 30 821 | 7 113 | 2 433 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 160 570 | 229 984 | 250 234 | 172 226 | 38 674 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 595 | 32 829 | 14 287 | -12 935 | -346 |
| EBITDA | -3 109 | 33 403 | 25 072 | -2 230 | 10 570 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -4 059 | 32 209 | 9 985 | -16 405 | -3 379 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 948 | 24 120 | 7 303 | -16 405 | -3 719 |
| Osobné náklady | 97 682 | 102 050 | 120 181 | 100 858 | 16 376 |
| Odpisy | 486 | 574 | 10 785 | 10 705 | 10 916 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 24 119 | 7 303 | 961 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Adater, s.r.o.
Prehľad
Adater, s.r.o. (IČO 45843163) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Nová Baňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 38 674 €, čo je o 77,5 % menej ako rok predtým (172 226 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 29,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 3 719 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 376 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 16 787 € a vlastné imanie 2 433 € (miera samofinancovania 14,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.