TRADECOM Consulting s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||||
| Obežný majetok spolu | 411 760 | 57 633 | 36 702 | 16 822 | 16 114 | 12 540 | 12 551 |
| Neobežný majetok spolu | 7 593 | 369 048 | 396 488 | 37 058 | 37 058 | 37 058 | 37 058 |
| Spolu majetok | 419 353 | 426 681 | 433 190 | 53 880 | 53 172 | 49 598 | 49 609 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||||
| Záväzky spolu | 372 485 | 382 495 | 390 504 | 13 243 | 15 004 | 13 548 | 15 438 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 28 957 | 26 367 | 23 686 | 22 186 | 20 137 | 17 668 | 15 891 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 589 | -2 681 | -1 500 | -2 049 | -2 469 | -2 118 | -2 220 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 15 500 | 15 500 | 15 500 | 15 500 | 15 500 | 15 500 | 15 500 |
| Vlastné imanie spolu | 46 868 | 44 186 | 42 686 | 40 637 | 38 168 | 36 050 | 34 171 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 589 | -2 574 | -1 386 | -1 915 | -2 395 | -1 890 | -1 890 |
| EBITDA | -2 589 | -2 574 | -1 386 | -1 915 | -2 395 | -1 890 | -1 890 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 589 | -2 681 | -1 500 | -2 049 | -2 469 | -1 778 | -1 880 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 589 | -2 681 | -1 500 | -2 049 | -2 469 | -2 118 | -2 220 |
| Osobné náklady | 805 | 805 | 805 | 805 | 817 | 811 | 811 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TRADECOM Consulting s. r. o.
Prehľad
TRADECOM Consulting s. r. o. (IČO 45880590) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 2 220 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 7 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 811 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 49 609 € a vlastné imanie 34 171 € (miera samofinancovania 68,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.