SESSEL FARMA s. r. o.Aktívna

IČO 45906688Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2010Nové Mesto nad Váhom

Finančný prehľad

13 819 €+33,2%
Tržby 2025
05 tis.10 tis.15 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.1,5 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu-815780 968806 929833 882854 659873 329
Neobežný majetok spolu1 000 00000000
Spolu majetok999 398780 968806 929833 882854 659873 329
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 166 754964 713977 836997 8271 003 3661 003 157
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-125 784-172 356-188 744-175 907-168 945-153 707
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-46 572-16 38912 8376 96215 23818 879
Vlastné imanie spolu-167 356-183 745-170 907-163 945-148 707-129 828
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)0005 64810 37613 819
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-42 771-13 080-1 938-6 967-5 038-2 306
EBITDA-42 771-13 080-1 938-6 967-5 038-2 306
Výsledok hospodárenia pred zdanením-46 572-16 38912 8377 23817 58920 585
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-46 572-16 38912 8376 96215 23818 879
Osobné náklady00013 45915 28514 766
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: SESSEL FARMA s. r. o.

Prehľad

SESSEL FARMA s. r. o. (IČO 45906688) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 13 819 €, čo je o 33,2 % viac ako rok predtým (10 376 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 18 879 € (137 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 766 €.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-129 828 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

SESSEL FARMA s. r. o. – IČO 45906688 — icoprofil.sk