Automatic PC Care, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||||
| Obežný majetok spolu | 6 542 | 5 935 | 5 789 | 4 710 | 1 017 | 682 | 227 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 542 | 5 935 | 5 789 | 4 710 | 1 017 | 682 | 227 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||||
| Záväzky spolu | 980 | 927 | 911 | 160 | 155 | 471 | 471 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 611 | 61 | -492 | -622 | -951 | -4 638 | -5 288 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -549 | -553 | -130 | -328 | -3 687 | -651 | -456 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 562 | 5 008 | 4 878 | 4 550 | 862 | 211 | -244 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||||
| Tržby (čistý obrat) | 947 | 0 | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -435 | -457 | -29 | -238 | -3 583 | -203 | -30 |
| EBITDA | -435 | -457 | -29 | -238 | -3 583 | -203 | -30 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -549 | -553 | -130 | -328 | -3 687 | -311 | -116 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -549 | -553 | -130 | -328 | -3 687 | -651 | -456 |
| Osobné náklady | 146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Automatic PC Care, s.r.o.
Prehľad
Automatic PC Care, s.r.o. (IČO 45922675) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 456 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 7 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-244 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.