Made in Slovakia, s. r. o.Aktívna

IČO 45925721Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2010Bratislava

Finančný prehľad

90 500 €-52,8%
Tržby 2025
+7,9%
Priemerný ročný rast 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu73 343233 895248 788297 321332 223370 122
Neobežný majetok spolu0008 3227 6139 149
Spolu majetok73 343233 895249 488305 643341 029379 567
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu22 162121 89575 04877 42724 8495 779
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov18 64745 681106 500168 940222 716310 558
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)27 03460 81962 44053 77687 84157 730
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu51 181112 000174 440228 216316 057373 788
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)61 948117 247126 598117 723191 93890 500
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti32 72179 42883 72972 115113 89164 848
EBITDA32 72179 42883 72972 292114 60066 076
Výsledok hospodárenia pred zdanením32 36677 34181 56769 921112 50264 406
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie27 03460 81962 44053 77687 84157 730
Osobné náklady2 8352 39801 9875 6140
Odpisy0001777091 228
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Made in Slovakia, s. r. o.

Prehľad

Made in Slovakia, s. r. o. (IČO 45925721) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 90 500 €, čo je o 52,8 % menej ako rok predtým (191 938 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 57 730 € (63,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 379 567 € a vlastné imanie 373 788 € (miera samofinancovania 98,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Made in Slovakia, s. r. o. – IČO 45925721 — icoprofil.sk