NEW - FIRST s.r.o.Aktívna

IČO 45931984Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2010Košice

Finančný prehľad

2 370 018 €+9,1%
Tržby 2025
+8,4%
Priemerný ročný rast 2020–2025
01 mil.2 mil.3 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu463 127471 228680 351809 490745 542758 827
Neobežný majetok spolu62 65655 00248 37545 38999 13790 938
Spolu majetok525 898526 388742 591861 226844 807849 904
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu385 773365 650564 954604 246536 580496 939
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov22 56147 62568 23885 137164 480215 727
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)25 06420 61316 89979 34351 24744 738
Fondy a ostatné vlastné imanie87 50087 50087 50087 50087 50087 500
Vlastné imanie spolu140 125160 738177 637256 980308 227352 965
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 585 5301 720 7711 945 8722 206 5052 172 8642 370 018
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti29 99722 57915 07492 47054 84247 848
EBITDA41 23433 18023 10799 08462 82463 477
Výsledok hospodárenia pred zdanením32 08326 40021 833101 05865 43157 523
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie25 06420 61316 89979 34351 24744 738
Osobné náklady177 407196 295207 687214 103242 398286 446
Odpisy11 23710 6018 0336 6147 98215 629
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: NEW - FIRST s.r.o.

Prehľad

NEW - FIRST s.r.o. (IČO 45931984) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 2 370 018 €, čo je o 9,1 % viac ako rok predtým (2 172 864 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 44 738 € (1,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 286 446 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 849 904 € a vlastné imanie 352 965 € (miera samofinancovania 41,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

NEW - FIRST s.r.o. – IČO 45931984 — icoprofil.sk