ff group s. r. o.Aktívna

IČO 45941149Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2010Bratislava

Finančný prehľad

15 501 €-31,4%
Tržby 2025
+5,8%
Priemerný ročný rast 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.40 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu21 40223 41828 12330 68532 67432 729
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok21 40223 41828 12330 68532 67432 729
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu6878081 2561 0611 0311 050
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov14 46815 71517 61021 86724 62426 643
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 2471 8954 2572 7572 01936
Vlastné imanie spolu20 71522 61026 86729 62431 64331 679
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)11 68517 34726 91830 23022 59915 501
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 6032 3675 1513 4092 561556
EBITDA1 6032 3675 1513 4092 561556
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 4692 2295 0083 2432 375376
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 2471 8954 2572 7572 01936
Osobné náklady2 3492 6052 6213 8083 8483 862
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: ff group s. r. o.

Prehľad

ff group s. r. o. (IČO 45941149) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 15 501 €, čo je o 31,4 % menej ako rok predtým (22 599 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 36 € (0,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 862 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 32 729 € a vlastné imanie 31 679 € (miera samofinancovania 96,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ff group s. r. o. – IČO 45941149 — icoprofil.sk