WEKOWORKS s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 9 277 € (2 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 91 108 | 116 816 | 127 726 | 147 485 | 169 751 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 59 078 | 61 422 | 73 457 | 86 811 | 102 515 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 280 619 | 237 138 | 298 559 | 372 016 | 449 550 |
| Spolu majetok | 348 552 | 310 200 | 385 756 | 481 927 | 571 710 |
| Záväzky spolu | 3 355 | 6 140 | 8 240 | 17 600 | 14 145 |
| Vlastné imanie spolu | 345 197 | 304 060 | 377 516 | 464 327 | 557 565 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 102 559 | 0 | 0 | 9 277 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: WEKOWORKS s. r. o.
Prehľad
WEKOWORKS s. r. o. (IČO 45941921) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 169 751 €, čo je o 15,1 % viac ako rok predtým (147 485 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 102 515 € (60,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 246 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 571 710 € a vlastné imanie 557 565 € (miera samofinancovania 97,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.