ZUBÁRKA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 28 846 | 39 650 | 54 670 | 65 270 | 71 417 | 76 166 |
| Neobežný majetok spolu | 22 698 | 79 981 | 70 600 | 55 275 | 75 568 | 59 818 |
| Spolu majetok | 51 544 | 119 631 | 125 270 | 120 545 | 146 985 | 136 066 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 33 294 | 116 121 | 115 809 | 92 451 | 103 954 | 89 585 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 178 | 12 751 | -16 990 | -11 039 | 7 594 | 22 531 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 572 | -29 741 | 5 951 | 18 633 | 14 937 | 3 450 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 15 500 | 15 500 | 15 500 | 15 500 | 15 501 |
| Vlastné imanie spolu | 18 250 | 3 510 | 9 461 | 28 094 | 43 031 | 46 482 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 83 231 | 141 589 | 183 234 | 161 803 | 172 688 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 598 | -25 369 | 11 086 | 25 209 | 21 379 | 6 414 |
| EBITDA | 11 157 | -11 302 | 26 762 | 40 534 | 37 610 | 25 154 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 505 | -29 741 | 6 697 | 20 853 | 17 154 | 4 883 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 572 | -29 741 | 5 951 | 18 633 | 14 937 | 3 450 |
| Osobné náklady | 58 688 | 92 576 | 98 593 | 72 823 | 91 878 | 112 207 |
| Odpisy | 3 559 | 14 067 | 15 676 | 15 325 | 16 231 | 18 740 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ZUBÁRKA, s.r.o.
Prehľad
ZUBÁRKA, s.r.o. (IČO 45954003) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 450 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 112 207 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 136 066 € a vlastné imanie 46 482 € (miera samofinancovania 34,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.