TZA s. r. o.Aktívna

IČO 45958777Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2011Tovarníky

Finančný prehľad

42 997 €-2,1%
Tržby 2025
+31,0%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 10 162 € (100 % z rozdeliteľného zisku).

História
202510 162 €
20245 394 €
20230 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu4 8665 8866 79614 50820 56322 160
Neobežný majetok spolu1 9062 06718 5289 15005 384
Spolu majetok6 7727 95325 32423 65820 56327 544
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu3 5624 19518 56512 7624 89910 953
Základné imanie5 0025 0025 0025 0025 0025 002
Výsledok hospodárenia minulých rokov210-2 292-1 7441 25700
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-2 5025483 0014 13710 16211 089
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu3 2103 7586 75910 89615 66416 591
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)11 14613 98123 61427 20943 92742 997
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-2 4086193 1504 82512 04112 429
EBITDA-141 45822 28914 20321 19113 506
Výsledok hospodárenia pred zdanením-2 5025483 0724 73411 94512 333
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-2 5025483 0014 13710 16211 089
Osobné náklady3 1405 3494 9821 4044 7697 375
Odpisy2 39483919 1399 3789 1501 077
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0005 39410 162

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: TZA s. r. o.

Prehľad

TZA s. r. o. (IČO 45958777) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Tovarníky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 002 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 42 997 €, čo je o 2,1 % menej ako rok predtým (43 927 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 31,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 089 € (25,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 375 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 27 544 € a vlastné imanie 16 591 € (miera samofinancovania 60,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

TZA s. r. o. – IČO 45958777 — icoprofil.sk