SCENERIA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 356 078 | 281 962 | 220 597 | 370 543 | 717 439 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 160 | 1 415 | -971 | 4 348 | 9 174 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 74 743 | 78 903 | 80 317 | 79 345 | 83 693 |
| Spolu majetok | 334 096 | 296 186 | 259 980 | 150 361 | 305 206 |
| Záväzky spolu | 229 693 | 190 368 | 155 134 | 41 168 | 186 839 |
| Vlastné imanie spolu | 104 403 | 105 818 | 104 846 | 109 193 | 118 367 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SCENERIA s. r. o.
Prehľad
SCENERIA s. r. o. (IČO 45961131) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 717 439 €, čo je o 93,6 % viac ako rok predtým (370 543 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 37,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 174 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 122 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 305 206 € a vlastné imanie 118 367 € (miera samofinancovania 38,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.